PQ033EF02SZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033EF02SZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033EF02SZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033EF02SZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5922 pcs Data papier PQyyyEF02SZH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 2A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-220-4
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-4
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal Regulators 1 montage Type Through Hole
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A TO-220-4 Actueel - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Output 2A Beheersfuncties Enable