PQ033ENA1ZPH
PQ033ENA1ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033ENA1ZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033ENA1ZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033ENA1ZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4798 pcs Data papier PQxxxENA1ZPH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 500mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2622-2
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 1A