PQ033EN5MZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033EN5MZZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033EN5MZZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033EN5MZZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4145 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) - Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SC-63 Current - Output 500mA