PQ033EF01SZH
PQ033EF01SZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033EF01SZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033EF01SZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033EF01SZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5495 pcs Data papier PQyyyEF01SZH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-220-4
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-4
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2245-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220-4
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 1A