PQ033ES3MXPQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033ES3MXPQ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ033ES3MXPQ |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 300MA TO92-3 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ033ES3MXPQ | Fabrikant | Sharp Microelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 300MA TO92-3 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4025 pcs | Data papier | PQ033ES3MXP, PQ050ES3MXP |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Spanningsuitval (Max) | 0.7V @ 300mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 3.3V | Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 9V | Leverancier Device Pakket | TO-92-3 |
| Serie | - | Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tape & Box (TB) | Verpakking / doos | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| PSRR | - | Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive | Temperatuur | -30°C ~ 80°C |
| Aantal Regulators | 1 | montage Type | Through Hole |
| gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA TO-92-3 | Actueel - Quiescent (Iq) | 650µA |
| Current - Output | 300mA | Beheersfuncties | - |