PQ033ES1MWP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033ES1MWP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033ES1MWP
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5457 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033ES1MWP Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5457 pcs Data papier PQ033ES1MWP/PQ050ES1MWP
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.4V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket TO-92-3
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-226-3, TO-92-3 Long Body
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-1582-3
Temperatuur -30°C ~ 80°C Aantal Regulators 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TO-92-3
Actueel - Quiescent (Iq) 350µA Current - Output 150mA